27 października 2017

BLOG

Monika & Adam

Są takie reportaże, które robią się same... I w zasadzie nie musielibyśmy dodawać nic więcej, bo cały czar i magia chwili została uwieczniona w obrazie. Już po pierwszym spotkaniu z Moniką i Adamem wiedzieliśmy, że będzie pięknie i na luzie. Nie dość, że Nasze obiektywy ich pokochały, to jeszcze zdecydowali się na wkraczanie we wspólne życie w Mustangu, na którego my wciąż odkładamy 😉 Byliśmy świadkami wielu wzruszeń, łez szczęścia, wybuchów śmiechu, klubowych rytmów, a nawet oświadczyn! Zostaliśmy rozpieszczeni detalami i organizacją wesela, za co zresztą się odwdzięczyliśmy projekcją skrótu filmu, jeszcze na weselu. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że Monika i Adam pójdą wspólnie przez życie równie przebojowo i z pazurem. A teraz zanurzcie się w to piękne wesele razem z Nami i miłego oglądania! 

Gosia & Jakub

ślub ULC & wesele

Zlecenie na swoim własnym podwórku budzi zawsze dwojakie uczucia - radość, bo wszyscy się znamy, ludzie nie będą przed nami uciekać, pewnie uda się tworzyć bezstresowo oraz... znamy się więc oczekiwania są duże, a my musimy im sprostać 🙂 Ha! Ale to zawsze napędza nas kreatywnie. Gosia jak tylko dostała zdjęcia, to powiedziała, że chce mieć je wszystkie wywołane i cieszyć się każdym jednym - więc chyba sprostaliśmy wyzwaniu.  

Było ciepłe lato, choć trochę padało... ale nie tego dnia! Było tak gorąco, że Nasza klimatyzacja nie wyrabiała, a Oni dzielnie wkraczali w nowe życie podążając Syreną. Niech sami Wam opowiedzą, jak dali radę, bo prezentowali się świetnie i z pogodą ducha celebrowali swój dzień. Dzisiaj publikujemy zapowiedź filmu. Było tanecznie, było kolorowo, było głośno i z humorem. Widać? Mamy nadzieję, że widać 🙂 Film możecie podejrzeć tutaj: http://zzastatywu.pl/nasze-filmy/